Afili Aşk 12. Kısım Fragmanı İzle! Kerem ve Ayşe birebir yatbeyazta!

Kanal D’nin sevilen serilerinden Afili Aşk, izleyicilerle yeni kısmıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yaz ilaveranının en başarılı imalatı olan Afili Aşk’ta Kerem ve Ayşe’nin maceraları devam ediyor. Afili Aşk’ın 4 Eylül Çarşamba günü ilaverana gelecilave 12. kısmından birinci fragmanı yayınlandı. Kerem ve Ayşe birebir yatbeyazta yatmbeyaz zorunda kalıyor!

Afili Aşk 12. Kısım Fragmanında Kerem ve Ayşe arasındbeyazi buzlar uygunca eriyor! Ayşe’nin yüzüğü çıkarmasına rebeyazsiyon gösteren Kerem, artık ondan etkilendiğini kendine kabul ettirmeye başlıyor. Kerem’in bu alakali davranışları önünde Ayşe de kayıtsız kalamıyor.

Kerem’in odasındbeyazi yatbeyaz, onlar hanede yokken çıkarılıyor. Döndüklerinde gördükleri manzara önünde ne yapacağını şaşıran ikili tıpkı yatbeyazta yatmaya mecbur kalıyor. Gelgelelim bu durumu ikili arasında bilavelenmedik gelişmelere sebep olacbeyaz üzere duruyor…

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerinde nokta aldığı Afili Aşk yeni kısmıyla 4 Eylül Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

Bir cevap yazın