Arka Sokaklar 14. sezon – Arka sokaklar yeni sezon ne zaman başlayacak?

Başrollerinde afer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Tahassür Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla) ve Merve Oflaz’ın (Bahar) olduğu fenomen seri Art Sokaklar 14. Periyodu ile yakında Kanal D’de!

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir kent; İstanbul. Ve bu kentin her sokağını, herkes için daha şirin, daha ‘yaşanır’ bir yan yapmak uğruna her türlü berbatlığa ve tasavvura meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de vazife yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve zıtlarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, vazifeleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle mütemadi karşılaşmaktadır. Hengam devir gülümseten, vakit hengam da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin öteki genç üyelerine de yol gösteren Istek Peder olur. Istek Peder; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Hasılı, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her devir birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde mütemadi birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Bir cevap yazın