Arka Sokaklar 515. bölüm fragman- Arka Sokaklar 515.bölüm izle-Arka Sokaklar 515. bölüm izle

Arka Sokaklar’da bu haftanın gündemi Ali olacak. Serinin temel karakterlerinden birisi olan Ali’nin son kısımda ağır yaralanmasıyla birlikte son durumunu merak eden izleyiciler, yeni kısım fragmanına odaklanmıştı. Pekala, Arka Sokaklar 514. kısım fragmanında Ali öldü mü? Arka Sokaklar’ın 515. kısım fragmanı yayınlandı mı?

Serinin yeni kısım fragmanı artık yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize en kısa vadede eklenecektir.

ALİ ÖLDÜ MÜ?

İç kanama geçiren Ali, 2. kere ameliyata alınır. Ameliyat sırasında kalbi durur. Istek Peder, Ali için gerekli olan karaciğer donörünü bulmuş hastaneye getirmiştir. Bu donör Ali’nin pederidir. Ameliyathane kapısında telaşlı bir bekleyiş sürmektedir. Tabip elinden geleni yapar. Ali irtihalle, ömür arasındaki ince çizgidedir. Pınar, kalbinin durduğu haberini alır ve yıkılır.

Ekip, tam tekmil bir cenaze merasimindedir. Cenaze herkesi yasa boğmuştur. İzleyenlerin merakla beklediği sahne Ali’nin cenazesine mi ait? Tabuttaki kişi kim?

Bu sırada Hüsnü, Barış isimli bir kişinin izini sürmektedir. Hüsnü’nün de izini süren bir kişi vardır. Hüsnü, haber alamadığı Barış’ın meskenine gittiğinde bu şahıs onun arkasından sinsice yaklaşır ve silahını doğrultur. Hüsnü’nün hayatı tehlikededir!

SON KISIMDA NELER YAŞANDI?

Asaf, hakkında tüm haberlere hakim olan avukatı Müge’yi öldürebilmek için duruşmaya giden ekip otosunun önünü adamları ile keser. Arabayı yaylım ateşine fiyatlar. Ekibimiz de onlara karşılık verir. Bu sırada Asaf, Selin’in gerisinde dolaşarak onu yakalar ve oradan uzaklaşır. Hadisesi öğrenen Mesut küplere biner. Asaf’ın tek istediği vardır; o da, ekibin elinde bulunan paraları ile birlikte sağ sağlim yurt dışına çıkabilmektir. Mesut, Ali’yi bıçaklayan birisinin istekleri yerine getirilse bile Selin’i gözünü kırpmadan öldüreceğini bilir. Bu yüzden Asaf’ın söylediği konuma tek başına sarfiyat. Asaf, Mesut’a kanlı bir oyun teklif eder: Rus Ruleti! Kazanırsa Selin, Mesut ile birlikte gidecek ve kendi adamları onların gitmesine müsaade verecek. Mesut, Selin’in yalvarmalarını duymadan bu teklifi gözü örtük kabul eder. Mesut ve Asaf, Selin’in hayatı için Rus Ruletine başlarlar!..

Bir cevap yazın