Arka Sokaklar son bölüm izle – Arka Sokaklar son bölüm ne zaman

Küçük bir evlada köpek saldırır. Selin görür ve hikayeye müdahale eder. Köpek evladı ısırır ve bırakmaz. Selin köpeği yaralamak zorunda kalır. Küçük Eray çok kan kaybeder ve ameliyata alınır. Selin içtimaî medya gündemine düşer ve köpeği vurduğu için suçlanır. Her konumda Selin’le ilgili uymaz kampanyalar düzenlenir.

Canay, Tekin’e yeni bir teklifle gelir. Tekin, Arap hayranının veladet gününe davetlidir ve karşılığında yüklü ölçüde para alacaktır. Tevellüt günü kızı, Tekin’e musallat olur. Tekin durumu pederine ileti göndererek anlatır. Leyla, Tekin’i dans etmeye zorlar. Kızın pederi aniden gelir ve Tekin’in kızıyla evlenmesi için tartı yapar.

Art Sokaklar serisinin son kısmının akabinde yeni kısım fragmanı artık ekranlara gelmedi. Serinin yeni kısım fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak.

Mahalleye dadanan sapık Aykut, küçük evlat Emir’i otomobiline alır ve barakaya götürür. Evladı istismar etmeye niyetlenmiştir. Mahalleden bir hatun evladı götürdüğünü görür ve yavrunun anasına haber verir. Polisler gelir ve barakayı bulur. Buyruk kurtarılır. Hüsnü, Aykut’u barakada bir beğenilen döver. Aykut halk tarafından linç edilmekten güç kurtulur.

Sema ve Yeliz birlikte kalmaktadır. Sema sevgilisi Muhittin’le uyuşturucu işi yapmaktadır. Muhittin, mafya tetikçisi Haydar ve adamı tarafından öldürülür. Adamlar konuta gelip Sema’yı da öldürür. Engin ve ekibi Yeliz’i takip ederek adamlara ulaşır. Başlarındaki kimseyi tespit etmeye çalışırlar. Engin’in narkotik kılavuzu olması, Istek Peder ve ekibiyle rakip olmasına sebep olmuştur. Bu hadisesi çözmek için iki ekipte canla başla çalışır.

Mesut’un yeğeninin yaptığı kazadan sonra kızın tahlillerinde uyuşturucuya rastlanır. Uyuşturucu tacirlerinin egemenliğine son vermek isteyen ekip ile Engin Kılavuzun ekibi operasyonlarda karşı zıdda gelirler. İki tarafında maksadı uyuşturucu baronunu yakalamaktır. Bir numara operasyonda ekibimiz, Engin Kılavuzun ekibinin önüne geçerek pahalı muvaffakiyete imza atarlar. Sonraki operasyonda Bahar saklı hizmetle barona ulaşmayı başarır; lakin, polis olduğu deşifre olur. Ekibimiz yetiştiği halde adam Bahar’ı esir alır. Bahar’ın götürüldüğü tarafta Engin Yöneticinin ekibi operasyon için hazır durumdadır. Engin Başkan, Bahar’ı gördüğünde şaşırır. Bahar’ın hayatı tehlikededir..

Selin, evlada saldıran bir köpeği silahıyla yaralar. Yavrusu kurtarmak için yaptığı bu hamle başına dert açar. Hayvans everler içtimaî medya izledikleri bu hadise sonrasında Selin’e karşı kampanya başlatır. Ekip, köpeği tedavi eden veterinerden aldıkları köpek dövüşü haberi ile işin peşine düşer. Selin’i aklayacak olan bu durum için köpek dövüşü yapan şahısların yakalanması gerekmektedir…

ART SOKAKLAR SON KISMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Bir cevap yazın