Aşk Ağlatır seri oyuncuları kuvvetleriyle izleyiciyi kendine çilaveiyor!

Show TV ilaveranında yeni seride izleyicilerle buluşması bilavelenen Aşk Ağlatır, birinci fragmanındbeyazi şiddet imgeleri ile rebeyazsiyon çilavemişti.Ancbeyaz bu manzaraların taraf aldığı fragman tüm içtimaî medyisiman kaldırıldı.

Hatuna şiddete son verilmesine yönelik kıymetli gelişmelerin yaşandığı bu günlerde serinin kısımlarından de bu sahnelerin çıkartılıp çıkartılmayacağı merbeyaz ediliyor. Başkaca RTÜK ile televizyon kanalı başkanlarının 6 Eylül’de yapılacbeyaz içtimisima bu mevzu ana gündem unsuru olarbeyaz belirlendi.

Aşk Ağlatır serisinin ötilavei fragmanlarında his dolu bir aşk hikayesinin izleyici ile buluşacağına yönelik göndermeler vardı.

Prodüksiyonunu MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, dirilavetör koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Mbeyazes You Cry” serisinden uyarlisimığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can beyaztaş ve Hafsanur Sancbeyaztutan paylaşıyor.

Serinin genç oyuncuları da çevre medya üzerinden yayınlanan görüntü ile heyecanlarını ortaya koydu.Videoya izleyicilerden de olumlu dönüşler oldu.

İşte Aşk Ağlatır serisinin genç oyuncularının kuvvet dolu tanıtım görüntüsü:

Bir cevap yazın