Behzat Ç. 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Behzat Ç. yıllar sonra Blu Tv ekranlarında seyircisiyle buluştu. Star Tv ekranlarında yaklaşık 3 sezon oynayan efsane dizi Blu Tv ile anlaşarak tekrar dijital medyaya geri döndü. Peki Behzat Ç. kaldığı yerden 4.sezonun 2.bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar haberimizin devamında…

Behzat Ç. Blu Tv ekranlarında 25 Temmuz 2019 Perşembe günü yeni bölümü ile yayınlandı. Bir çok kişi Blu Tv üyeliği satın alarak rekor kırarken dizinin 2.bölümü ne zaman yayınlanacağı hala merak konusu. Blu Tv tarafından henüz bir açıklama gelmesede 2.bölüm fragmanının yakında YouTube kanallarından paylaşılarak 2.bölümünde haftaya Perşembe günü yayınlanması beklenmekte.

Behzat Ç. yeni sezonunda 15 Temmuz ve sonrası kısmı işlenmiş ve ekibin artık tekrar toplanması vs. konularla giriş yaptı. Blu Tv daha önce izlememiş olan kitle içinde bir rehber ekleyerek Blu Tv resmi internet sitesine ücretsiz şekilde paylaştı. Diziyi daha önce izlemeyenler bu kısımdan diziyi izleyerek bilgi sahibi olurken hemde 1.bölümü izlemek için üye satın alma işlemi gerçekleştirdiler.

Bir cevap yazın