Behzat Ç. 6. bölüm fragman – Behzat Ç. son bölüm izle- Behzat Ç. Blu tv izle

Uzun bir aradan sonra BluTV’de izleyici önüne çıkan Behzat Ç. serisinin 6. kısım fragmanı yayımlandı. Ercüment Çözer’in planları ile uğraşan Behzat bir yandan da Defne‘nin yardımıyla gördüğü hayallerden kurtulmaya çalışır. Behzat Ç. son kısımda neler oldu? Behzat Ç. 5. Son kısım izle…

5. KISIMDA NELER OLDU?

BEHZAT Ç. 5. KISIM İZLE…

Klinikte karşılaştığı Youtuber’ın gizemli mevtini aydınlatmak için de tekrar Defne’ye giden Behzat, aradığını bulur. Öte yandan Defne, evvelki gün yaşananlar için Behzat komisere yardım teklifinde bulunur. Gelişmeler ışığında genç Youtuber’ın vefatının tarım ilacından olduğu ortaya çıkar.

Behzat’ın hizmete dönmesine aracı olan Ercüment’i ortadan kaldırmak isteyen Devlet’in bir kısmı komiserle görüşmek velev. Behzat, görüşmeyi kabul eder ve Ercüment’i yok etmek için onun yardımı istenir. Behzat, kendinden istenene ne karşılık verecek?

BEHZAT Ç. 6. KISIM FRAGMANI

Yayımlanan yeni kısım fragmanında: Yardımı kabul eden Behzat, Defne’nin kliniğine sarfiyat. ‘Siz hiç sevdiğiniz birini kaybettiniz mi?’ sorusunu yönelterek Esra’yı anlatır. Defne, Behzat’a olanların sırf onun başının içinde olduğunu açıklamaya çalışır. Bu sırada Ercüment, Memduh Yöneticiye yeni birilerinin olduğunu ve onların kimler olduğunu bulamadığını söyler. Hayalet de Behzat komisere, Faruk Yönetici’nin ondan olanları anlatmasını istediğini duyurur. Öğrendikleri önünde Behzat, Faruk Yönetici’nin birilerine çalıştığından şüphelenmeye başlar.

BEHZAT Ç. 6. KISIM NE HENGAM?

Fenomen haline gelen serinin 5. kısmının akabinde 6. kısmının ne devir olduğu merak ediliyor. Behzat Ç. 4. periyot 6. kısım ise 29 Ağustos Perşembe günü BluTV’de sevenleriyle buluşacak.

Bir cevap yazın