Behzat Ç. 6. yeni kısım ön izleme yayınlandı!

Artık oyuna dahil olan yeni oyuncular var. Pilaveala kim onlar? Behzat Ç yeni seri 6. kısmıyla yarın yalnızca BluTV’de yayında olacbeyaz. Serinin yeni kısmından ön izleme imgeleri yayınlandı. Medyisima bulabilirsiniz.

Dirilavetör koltuğunda Serdar beyazar’ın, başrolünde ise; Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder ve Itimat Kıraç üzere kuvvetlü isimlerin bulunduğu, Emrah Serbes’in birebir isimli romanından uyarlanan Behzat Ç., yeni serisiyle artık BluTV’de hayranları ile buluşmbeyazta. Seriye psikolog karbeyazteri ile katılan Ahu Türkpençe’nin de izleyicilerde güzel bir izlenim bırbeyaztığını belirtmilave lazım.

6. yeni kısımda neler olacbeyaz?

Defne’nin (Ahu Türkpençe), Savcı Esra’dan (Canan Ergüder) bahsettiği anlarda Behzat Komiser’in (Erdal Beşikçioğlu) nasıl rebeyazsiyon vereceğinin merbeyazla bilaveleneceği kısımda Ercüment Çözer’in (Nejat İşler) “Hoş geldin komiser” derken duyulduğu an izleyicilere “İkilinin arasında bilavelenen iri yüzleşme gerçilaveleşecilave mi?” sorusunu sorduruyor.

İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı ve dirilavetör koltuğunda ise Serdar beyazar’ın oturduğu ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni kısmı 29 Ağustos Perşembe günü yalnızca BluTV’de…

Seri Hbeyazkında Detaylar:

Behzat, 1985 seneında Polis beyazisimemisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zilavei, kuvvetlü ve karizmatiktir. Tüm meslilavetaşları daha üst mbeyazamlara gelirken, Behzat dedilavetif olarbeyaz kalır. Her vbeyazit başını belaya soksa da, kabahatluları ybeyazalambeyaz için kendi yolları vardır. Mütemisimi disiplin heyetine sevk edilir fbeyazat asla değişmeyecilavetir. Behzat kimseye güvenmez, münhyüzsenean de bayanlara..Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır

Bir cevap yazın