Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz nereden izlenir?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yeni kadrosuyla, yeni platformda tekrar seyircilerin karşısına geliyor. Peki yeni sezon nasıl, nereden ücretsiz bir şekilde izlenir? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor…

Yıllar önce televizyon ekranlarında yayınlanan ve seyircilerin çok beğenisini toplayan fakat bu ülkede bu tarz büyük baş yapıtlara verilen bütçe yeterli olmaması ve arkasında durulmaması sebebinden final yapmıştı. Seyircilerin çok istediği ve geri gelmesini dört gözle beklediği Behzat Ç. sonunda 25 Temmuzda Blu Tv ekranlarında tekrar seyirci ile buluşuyor.

Dizi ile ilgili bir çok haber her gün yayınlanırken ücretsiz izlemek isteyenler için ise hala bir arayış devam etmekte. Blu Tv sitesine eğer daha önce üye olmadı iseniz yedi günlük ücretsiz deneme sürümünden faydalanabilme imkanınız olacak. Bunun dışında diğer platformlarda yayınlanan ücretsiz, kaçak yayınlar için ise Blu Tv önlemini almış durumda ve çoğaltılmasına karşın telif hakları ile çalışan şirketlere gerekli önlemleri almasını ilettiler.

Bir cevap yazın