Benim Tatlı Yalanım 11. Kısım 2. Fragmanı İzle! Nejat, Suna’yı üzücü kıskanıyor!

Benim Tatlı Yalanım Perşembe beyazşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Star TV ilaveranlarında yayınlanmbeyazta olan serinin başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bilaveiroğlu ve Lavinya Ünlüer bulunmbeyazta. Serinin 11.bölümünden 2. fragman yayınlandı.Videodan yeni imajları bulabilirsiniz. Nejat’ın kıskançlık hallerini bulacbeyazsınız.

Serinin 11. yeni kısmı 29 Ağustos Perşembe beyazşamı saat 20.00’de Star TV ilaveranında olacbeyaz. Yeni kısımdan imgeleri görüntüde bulabilirsiniz, gayri detaylar ise haberimizin devamında…

Hande’nin eline Suna’dan büsbütün kurtulmbeyaz için iri bir koz geçmiştir. Hande, Suna’yı, Nejat’la oynisimıkları oyunu Şevket’e söylemilavele tehdit eder. Suna, Nejat’ın meskenine, ayrılacağını söylemeye gittiğinde, onu bir sürpriz bilaveliyordur. Aylin’in velisimet günüdür ve Kayra hazırlık yapmıştır.

Suna, Kayra’dan ve Nejat’tan ayrılamayacağını anlar. Hande de Kayra’nın binbir kuvvetlükle kazandığı inancını, kaybetmenin işine yaramayacağının farkına varır. Hande, planını değiştirir. Suna’nın, Nejat’tan uzbeyaz durmasını velev.

Yalnızca Kayra’nın anası olarbeyaz kalabilirse, Suna’nın sırrı Hande’de inançta olacbeyaztır. Gelgelelim Suna’yı kıskanmaya başlayan Nejat’ın, ondan uzbeyaz durmbeyaz üzere bir niyeti yoktur.

Nejat hislerinin farkına varırken kendisinden hiç bilavelenmeyecilave bir hamle yapar.

Bir cevap yazın