Benim Tatlı Yalanım 11. Kısım Fragmanları, Özeti ve Fotoğrafları

Benim Tatlı Yalanım Perşembe beyazşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Star TV ilaveranlarında yayınlanmbeyazta olan serinin başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bilaveiroğlu ve Lavinya Ünlüer bulunmbeyazta.

Serinin 11. yeni kısmı 29 Ağustos Perşembe beyazşamı saat 20.00’de Star TV ilaveranında olacbeyaz.Dizinin yeni kısmından fotoğrafları ve malumatları medyisima bulabilirsiniz.

Pilaveala Benim Tatlı Yalanım 11. kısımda neler olacbeyaz?

Hande’nin eline Suna’dan büsbütün kurtulmbeyaz için iri bir koz geçmiştir. Hande, Suna’yı, Nejat’la oynisimıkları oyunu Şevket’e söylemilavele tehdit eder. Suna, Nejat’ın evuna, ayrılacağını söylemeye gittiğinde, onu bir süpriz bilaveliyordur. Aylin’in velisimet günüdür ve Kayra hazırlık yapmıştır.

11.bölüm birinci sahne:

Suna, Kayra’dan ve Nejat’tan ayrılamayacağını anlar. Hande de Kayra’nın binbir kuvvetlükle kazandığı inancını, kaybetmenin işine yaramayacağının farkına varır. Hande, planını değiştirir. Suna’nın, Nejat’tan uzbeyaz durmasını velev.

Yalnızca Kayra’nın anası olarbeyaz kalabilirse, Suna’nın sırrı Hande’de inançta olacbeyaztır. Lbeyazin Suna’yı kıskanmaya başlayan Nejat’ın, ondan uzbeyaz durmbeyaz üzere bir niyeti yoktur.

Nejat hislerinin farkına varırken kendisinden hiç bilavelenmeyecilave bir hamle yapar.

11.bölüm 1.fragmanı:

Oyuncular:
Nejat: Furkan Palalı
Suna: Aslı Bilaveiroğlu
Kayra: Lavinya Ünlüer
Şevket: Ahmet Svasıtaoğlu
Hande: Gonca Sarısenedız
Saniye: Aslı İnandık
Rafet: Sisimi Celil Cengiz
Serkan: Ali Yoğurtcuoğlu
Burcu: Seda Türkmen
Hayri: Cem Zeynel Kılıç

Bir cevap yazın