Benim Tatlı Yalanım 3.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım izle

3. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Perşembe akşamları ekranlarda görmeye başladığımız Benim Tatlı Yalanım serisi izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Suna, ağabeyinin borçları önünde heder olan pederine dayanamaz ve Nejat’ın teklifinin bir düsturla kabul eder. Kayra’nın da Suna üzerindeki tesiri çok büyüktür. Yeni kısımlarda Kayra, Suna ve Nejat’ı neler bekliyor? Merakla beklenen yeni kısım fragmanı artık yayınlanmadı. Benim Tatlı Yalanım serisinin yeni kısım fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…

2. KISMINDA NELER OLDU?

Suna, Nejat’ın Kayra’nın anası olmasını teklif etmesiyle şaşkınlık içindedir. Bunun yanı sıra Suna’nın çok sevdiği pederinin dükkanı da ağabeyinin borcu yüzünden satılmıştır. Pederini üzgünken gören Suna, Nejat’ın teklifini 200 bin karşılığında ve Nejat’ın çaresizliğinin üzerine Kayra’nın heyecanı binince, Suna, Nejat’ın teklifini kabul eder. Tüm koşulları Nejat belirler lakin bu planın işleyişi sırasında Suna ile Nejat arasında bir çekim olmaya başlar.

KAYRA, SUNA İLE NEJAT’IN HAYATINA ISTIKAMET VERECEK

Aylin’in geri döndüğü haberi tevellüt gününe bomba üzere düşer. Mahsusen Hande, önünde Aylin’i görmekten hiç hoşnut olmaz ve sorgulamaya başlar. Hande Nejat’ı Suna’ya kaptırmaktan makulden düzgüne korkmaya başlar. Tevellüt günü bittiğinde, Kayra hiç bu kadar mesut olmamıştır. Suna, oradan ayrılırken bir daha Nejat ve Kayra’yı görmeyeceğini düşünür. Lakin Kayra’nın yapacağı bir şey üçünün de kaderini sonsuza dek değiştirmek üzeredir.

Bir cevap yazın