Canevim serisi 13. kısım fragmanı izle! Ceylan ve Taylan başlayacbeyaz!

atv ilaveranlarının reyting meseleu yaşayan serisi Canevim,13. yeni kısmıyla 2 Eylül Pazartesi beyazşamı ilaverandbeyazi mahallini alacbeyaz.

Biran Damla senemaz, Özgür Çevik, Aras Aydın’ın başrollerinde konum aldığı serinin yeni kısmında yeniden tansiyonun dozu çok yüksilave olacbeyaz.

Serinin 13. kısmından birinci manzaralar yayınlandı. Ceylan, Ömer ile ipleri yeterlice atıyor. “Keşke seni hiç tanımasaydım” diyen Ceylan, Ömer’e restini çilaveiyor. Artık Ceylan için Ömer konusunda geri dönüş olmayacbeyaz üzere bir durum var. Kristina’nın bebeğinin pederi kim? Ömer, uygunca hiddetleniyor. Taylan, oyunlarına devam ediyor.Taylan diyor ki, “Ceylan ve Ömer bitecilave, Ceylan ve Taylan başlayacbeyaz…”

İşte 13. kısımdan birinci imajlar:

Canevim serisinin 26 Ağustos Pazartesi beyazşamı yayınlanan 12. kısmında neler yaşanmıştı?

“Ceylan’ın, Taylan’ın ortisiman kaybolmasıyla alakali soruları onu iri bir ikilemde bırbeyazır. Ömer’in tilavelifini kabul eden Feryal, itiraf kaydını Taylan’ın telefonundan Ceylan’a göndermilave için fırsat kollambeyaztisimır.

Ömer ise Feryal’den gelecilave haberi bilavelerken, Hacı Anne’nin Kristina’yı da alarbeyaz meskeni terk ettiğini öğrenir. Ömer onlara ulaşmaya çalışırken, Hacı Ana testi yaptırmbeyaz için Hamza’dan yardım velev.

Test günü ybeyazlaşırken, Taylan’ın itirafı, içinden çıkılması kuvvetlükle vbeyazaları tetikleyecilave ve Ceylan ile Ömer arasındbeyazi iri yol ayrımını ortaya çıkaracbeyaztır.

Taylan, geri dönüşü olmayacbeyaz halde Ceylan’a olan aşkı için her şeyi göze almıştır.

Elvan ise Günnur’un Sezgin’le alakali sert çıkışından sonra atölyede kalmaya karar verir. Bütün aile Elvan’ı meskene dönmeye ikna etmilave için uğraşır. Müjgan Yener’le ayrılmış olsa da, Melis’in oyunları, tilaverar başının karışmasına sebep olur.

Bir cevap yazın