Elçin Sangu yeni dizisi ne zaman başlayacak

Ekranların sevilen oyuncusu Elçin Sangu 2019-2020 sezonunda hangi dizide oynayacak? Elçin Sangu yeni dizisi ne zaman başlayacak. Elçin Sangu’nun partneri kim olacak ?

Elçin sangu rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora, Kiralık Aşk, Yaşamayanlar ve en son Çarpışma dizisindeki muhteşem performansı ile dikkat çekmişti. Çarpışma dizisinin final yapmasında sonra yunan adalarında sevgili Yunus Özdiken ile tatil yapan güzel oyuncu 2019-2020 sezonu için okuma çalışmaları yaptığı, yapım şirketlerinden gelen dizi tekliflerini değerlendiriyor. Sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi olan güzel oyuncu yeni sezonda hangi kanalda ve dizi ile karşımıza çıkacağı merak konusu.

Elçin Sangu yeni sezonda hangi Dizide oynayacak

Hayranlarının beklentisi Barış Arduç ile yeniden yeni bir projede rol olması ya da Elçin Sangu’nun kuzgun dizisine dahil olması ama şuan öyle bir şey görünmüyor. Çünkü Barış Arduç Ay yapımın yapımcılığını üstlendiği Kuzgun dizisinin sezon finali yapması Kuzgun dizisinin devam edeceğinin gösteriyor.

Elçin Sangu ile ilgili son gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın