Erkenci Kuş dizisi bitiyor mu? Son 3 bölüm ne anlama geliyor?

Star Tv ekranlarında bu sezon başından beri başlayan ve devam eden Erkenci Kuş dizisi ile ilgili ortaya şok bir iddia atıldı. Dizinin son 3 bölüm olarak paylaştığı fragman videosunda seyircilerin akıllarına bin bir türlü sorular geldi. Erkenci Kuş dizisi bitiyor mu? Erkenci Kuş dizisi erken final mi yapıyor? Son 3 bölüm ne anlama geliyor? İşte detaylar haberimizin devamında…

Erkenci Kuş dizisi 26 Haziran 2018 tarihinde merhaba dediği Türk Televizyon ekranlarına son 3 bölümünüde tamamlayarak veda edecek. Dizinin yaz döneminde düşen reytingleri ve sürekli olarak aynı senaryoda devam etmesi seyircilerinde artık diziyi takip etmeme eşiğine getirmesi sonrası yapımcıların aldığı karar netleşti.

Can Yaman ve Demet Özdemirin arasında sürekli olarak anlaşmazlıkların olduğu ve reytinglerin düşmesinin ardında ise yapımcıların zaten para kazanamaları sonucu dizinin final yapması kararı alındı. Bunun yanı sıra senaryosunu çok hızlı değiştiren dizi seyircisi tarafından beğenilmemeye başladı. Sosyal medya’dan gelen yorumlar ile birlikte dizinin saçmalayan senaryosuna tepki gösterildi.

Bir cevap yazın