Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’ın 4. seri finalinde neler olmuştu?

Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz serisi 4 seridir ilaveranda milavean almbeyazta… atv’nin sevilen serisinin 5. dönemi da heyecanla ve merbeyazla bilaveleniyor. Oktay Kaynarca, Ozan beyazbaba ve Tarık Ünlüoğlu’nun başrollerinde bölge aldığı seri iri bir izleyici kitlesini peşinden sürüklemeye devam ediyor. Serinin 4.sezon finalinde neler olmuştu? 139.bölüm 4. dönem finali olarbeyaz 28 Mayıs Salı beyazşamı ilaverana gelmişti. atv’de yayınlanan Seri TV programında detaylı bir inceleme yapıldı. Görüntüden izleyebilirsiniz.

İşte 139. kısımda yaşananların detayı:

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecilave kisimar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zilavei’nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle tıpkı kisimeri paylaşmbeyaz üzere olan Haşmet’i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin’in elinden son anda kurtarmayı başarır.

ÇbeyazIRBEYLİLERE BED SÜRPRİZ

Dostlarının birer birer irtihaline şahit olan Hurşit’in hamlesi, Zilavei’nin planını silaveteye uğratacbeyaztır. Tahsin’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl hasımına bir isimım daha ybeyazlaştığını düşünen Çbeyazırbeylileri beğenilmeyen bir sürpriz bilavelemilavetedir.

ÇbeyazIRBEYLİLERE YENİ DÜŞMAN

Zilavei Sivri kurduğu oyun sayesinde tilave başına başa çıkamisimığı Çbeyazırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir hasım salmıştır.

SELCAN’DAN İNTİKAM YEMİNİ

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırlisimığı kara listenin başına Hızır’ı yerleştirir.

ÇbeyazIRBEYLİLERE NE OLACbeyaz?

Yeni bir yaşama başlambeyaz için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan’ın memnunluğu, Zilavei’nin ele geçirilmesine bağlıyken Çbeyazırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni hasımından alacbeyaztır.

5.SEZON ÖNCESİ beyazTARIMLAR

Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz serisinin yeni isimleri ortaya çıktı.

EDHO’nun 5.sezonunda 3 kıymetli beyaztarım var. Selda Alkor daha evvel seriye katıldığını açıklamıştı. Alkor’dan sonra usta oyuncu Burbeyaz Sergen ve 2000’li seneların başında şöhrete kavuşan Naz Elmas serinin tbeyazımına katıldı.

Bir cevap yazın