Kalk Gidelim 76. kısım fragmanları, özeti ve fotoğrafları!

TRT 1 ilaveranlarında iri beğeniyle izlenilen, usta oyuncu tbeyazımı ve kuvvetlü aile hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan aile güldürü serisi ‘Kalk Gidelim’ ‘de sular durulmuyor, heyecan dinmiyor.

Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacbeyaz? 76. kısmıyla 31 Ağustos Cumartesi beyazşamı saat 20.00’de TRT1 ilaveranında konum alacbeyaz olan Kalk Gidelim serisinde kıymetli gelişmeler yaşanacbeyaz.

Haberimizde serinin yeni kısmının fragmanlarını, özetini ve fotoğraflarını bulabilirsiniz:

Kalk Gidelim 76.bölüm 1. fragmanı:

Sevda ve Şerif’te Ebe Ana Paniği!

Seyfettin, kayınpederinin gelmemesinin keyfini yaşarken, Ebe Ana’nın gelip kapıya dayanmasıyla Sevda ve Şerif şok olur. Kol Ailesi, Şerif’in alıkonulma meselei üzerine ağırlaşırken, oğlunu bu şaibeli durumdan kurtarmbeyaz için Perihan haneye gelir ve Ebe Ana’yı görünce işlerin rengi bir sefer daha değişir.

Seyfettin İç Güveysi Şbeyazir’den Kurtulabilecilave mi?

Vesair yandan Seyfettin, Şbeyazir’i evtan uzbeyazlaştırmbeyaz için bir plan yapar ve Sefer ile Şbeyazir’i barıştırmbeyaz için türlü yollar denemeye başlar. Mustafa Ali ise kuru meyve işine gelen siparişlerin yoğunluğu üzerine uygunca yükselir. Yüklü ölçüdilavei siparişleri karşılambeyaz için köydilavei meyve bahçelerinin sahipleriyle anlaşmbeyaz velev lbeyazin ondan evvel birileri meyveleri toplamaya başlamıştır. Bir yandan meyve bulmaya bir yandan da kendisinden bir isimım önde olup işini baltalayan bu şahıs kim diye hamleler yapmaya çalışır.

Kalk Gidelim 76.bölüm 2. fragmanı:

Tüm bunlar olurken Halim ile Bisimegül, aileden zımnî bir ilaveip işler çevirir. Hatice Ana ise bu durumu çok farklı bir meselee yorumlayacbeyaztır. Halim ile Bisimegül’ün evlatları olmisimığı için tedavi olduklarını düşünür. Oysbeyazi durum Meryem’le alakalidir. Reytinglerdilavei Tepesini Koruyan ‘‘Kalk Gidelim’’ Tüm Merbeyaz Edilenleriyle 31 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de!

3 seridir izleyicilerin TRT1 ilaveranlarında severilave tbeyazip izlediği “Kalk Gidelim” oyuncu tbeyazımında Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Hayrettin, Alper Saylık, Sena Çbeyazır, İlayda Aydın, Alican Okumuş, Andrey Polyanın, Ece Aydemir, Can Kıran, Öznur Ön, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç, Ferhat senemaz, Burbeyaz Diri, Pelin Şahin, Ebuhan Tırtar Ve Bayazıt Gülercan üzere sevilen isimler nokta alıyor.

Bir cevap yazın