Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin fragman – Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları

Yapımcılığını Süreç Sinema’nın üstlendiği Kuzey Yıldızı Birinci Aşk serisi Show TV‘de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Güçlü oyuncu takımıyla yeni dönemde ekrana gelecek serinin birinci tanıtım fragmanı yayımlandı. Evet, Kuzey Yıldızı Birinci Aşk konusu ne, ne devir? Kuzey Yıldızı Birinci Aşk oyuncu kadrosu…

ÇEKİMLER ORDU’DA BAŞLADI

Show TV’de yayınlanmaya başlayacak Kuzey Yıldızı Birinci Aşk serisinin, yapımcılığını Süreç Sinema üstlendi, direktör koltuğunda ise Ersoy Güler oturuyor. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci bulunan serinin oyuncu takımı da netleşti. Çekimleri Temmuz ayının ahir Ordu’da başlayan seri, bir aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciye sunacak.

KUZEY YILDIZI BIRINCI AŞK KONUSU

Kuzey, aşık olduğu hatunla evlenir, üç yavru sahibi olur lakin Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşayarak, terk edilir. Kayıplar yaşayan Kuzey üç kızıyla birlikte memlekete dönmeye karar verir. Yıldız, onu geldiği tarafa göndermeye, döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminliyken bu hikayenin sonunun nereye varacağı ise merak konusu olacak cinsten.

OYUNCU TAKIMI

Karadeniz’in görülmeye kıymet kentlerinden Ordu’da geçen Kuzey Yıldızı Birinci Aşk serisinin başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, seride Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan üzere birçok başarılı isim de rol alıyor.

Bir cevap yazın