Mucize Doktor ne zaman? Mucize Doktor fragmanı Mucize Doktor izle

Yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetici koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in kaleme aldığı FOX’un yeni serisi “Mucize Doktor”un bir numara fragmanı yayımlandı. Evet, güçlü oyuncu ekibiyle merak uyandıran Mucize Tabip hangi seriden uyarlandı? Mucize Doktor oyuncu kadrosu…

MUCİZE TABIP KONUSU

Taşrada bir kentte doğan ve pederi tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin akabinde, asistan cerrah olarak işe başladığı hususî bir hastanede yaşadıklarını mevzu alan “Mucize Doktor”un 1. kısım tanıtımında başrolde nokta alan Taner Ölmez, alışılmışın dışında bir rolle izleyici önüne çıkacak.

OYUNCU KADROSU

Eylül ayında başlayacak FOX TV‘nin tezli teşebbüsü, The Good Doctor dizinden uyarlandı. Prodüksiyonunu MF Prodüksiyon’un yürüttüğü yeni seri Mucize Doktor, başrolünü Taner Ölmez’in üstlendi, grubunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan üzere oyuncuları bünyesinde barındırıyor.

Bir cevap yazın