Payitaht Abdülhamid yeni sezon izle- Payitaht Abdülhamid

Başrollerini Bülent İnal, Tahassür Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu üzere oyuncuların paylaştığı tarihi devir serisi Payitaht Abdülhamid’in yeni seri tarihi ile ilgili araştırmalar izleyenler tarafından arttı. İzleyenleri ekran başına toplayan serinin yeni kısımları yeniden nefes kesen anlara sahne olacak. Evet, Payitaht Abdülhamid ne hengam başlıyor?  İşte, serinin yeni seri tarihine ait haberler.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ SERI NE VAKIT BAŞLIYOR?

Payitaht Abdülhamid yeni devir tarihi ile ilgili TRT1’den ya da yapımcısından rastgele bir açıklama yapılmadı. Lakin, Payitaht Abdülhamid yeni periyodun eylül ayının ortalarında başlaması bekleniyor.

PAYİTAHT ALDÜLHAMİD’İN DEVIR FİNALİNDE YAŞANANLAR

Sabahattin Abdülhamid’i merhametinden vurmayı planlamıştır. Abdülhamid’i ve sarayını maksat alan gemiler Payitaht’a yaklaşmaktadır. Abdülhamid tehlikenin farkında lakin nereden geleceğini bilememektedir. Rothshild ve Vembery, Abdülhamid’in muazzam tertibiyle hayatlarının şokunu yaşarlar.

Halil Halid Joris’ten adamlarının yanını öğrenmeye çalışırken Joris onu oyuna getirmeyi başarır. Bilmeden Halil Halid’e kendi adamlarının vefat buyruğunu verdirir. Tatar, Söğütlü, Nadir Beyefendi ve Asaf Emre diri diri mezarlarına gömülürken Halil Halid, bu sefer onları kurtarmayı başaracak mıdır?

Bidar’ın ve haremdekilerin katılacağı bir hayır tertibi, halktan yüzlerce kişinin de onlarla birlikte hayatlarını kaybedeceği bir felakete dönüşür.

Abdülhamid düşmanları ahir gayelerine ulaşır. Kurşun sesleri saraydan duyulmaya başlar. Gafletlerinin rüzgarlarıyla ayaklanan, hain neferler kendi hünkarlarına, kendi devletlerine, kendi mahremlerine saldırmaktadır. Abdülhamid’in yanında ailesi ve ona sadık bir avuç paşası vardır. Karşılarındaki düşman ise çok, silahları güçlüdür. Abdülhamid her türlü korunma ve kaçış teklifini ret edip eline silahını alır. Ona sadık paşaları da kendilerini Abdülhamid’e siper eder. Şehzadeleri de pederlerinin yanındadır.

Hainlere karşı; devleti, hakkı, haysiyeti ve haremi savunurken son nefeslerini vermek için…

Bir cevap yazın