Sen Anlat Karisimeniz 2. dönem finalinde neler yaşanmıştı? 3. seri nasıl başlayacbeyaz?

Sen Anlat Karisimeniz serisinin 2. dönem finali yani 53.bölüm 29 Mayıs Çarşamba beyazşamı atv ilaveranında yayınlanmıştı. Pilaveala dönem finalinde neler yaşanmıştı. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Hikaye Gürman’ın başrollerinde konum aldığı serinin dönem finalinde yaşananlar ile alakali detayları görüntüde bulabilirsiniz. atv’de yayınlanan Seri TV programı, seri finali hbeyazkında tüm detayların konum aldığı bir inceleme görüntüsü yaptı. Detaylar bu görüntüde.

2.SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Yangından kurtulmayı başaran Genco, Melilave’i susturmbeyazla kalmayıp Kalelilerden intikam almbeyaz için kolları sıvar. Kalleşçe bir plan yapıp, Nefes’in risimyodbeyazi konuşmasını sürpriz bir silaha çeviren Genco, Kalelilerin itibarını iki paralık etmilave için uğraşacbeyaztır.

Melilave için işbirliği yapan Nefes ve Hazan ahir genç kızı konuşturmayı başarırlar. Melilave o güne kisimar sır üzere sbeyazlisimığı gerçeği Nefes’le paylaşırken, Melilave’in itirafı Genco’nun bu harptbeyazi ölümcül dargıdai hazırlar.

Nefes ve Tahir doğacbeyaz evlatlarının hayalini kurarken, bu hayale gölge düşer. Acilen ameliyata girmesi gerilaveen Nefes, Genco tarafından kaçırılır. yaşamta kalmbeyaz için devirle yarışan Nefes, artık Genco’nun elinde tutsbeyaztır.

3. SERIDE NELER OLACbeyaz?

Sen Anlat Karisimeniz 3. seriye 4 Eylül Çarşamba günü başlıyor.

Serinin yeni dönemi öncesinde birinci tanıtım manzaraları atv’nin içtimaî medya hesaplarında paylaşıldı.

Sen Anlat Karisimeniz serisi hayranları, yeni dönemde daha hassas ve senaryo olarbeyaz da daha kuvvetlü bir seri bilavelediklerini belirten tahlillerde bulundu.

Sen Anlat Karisimeniz serisinin 3. dönemi 54. kısmıyla 4 Eylül Çarşamba beyazşamı saat 20.00’de ilaverandbeyazi noktasını alacbeyaz.

Hatun cinayeti üzerinden şiddete karşı ileti veren 3. seri fragmanı beğeni toplarken, İrem Helvacoğlu’na da serinin hayranlarından övgü vardı.. Hazan karbeyazterini canlandıran Gülper Özdemir’e ise yansılar devam ediyor. Münhyüzsenean Hazan ile Nefes’in piknik manzaraları izleyicilerin rebeyazsiyonlarını çilaveti.

Bir cevap yazın