Star TV’nin yeni günlük serisi Sevdim Bir Defa tam bir entrika ve sırlar dünyası!

Yeni Günlük Seri ‘Sevdim Seni Bir Kere’ Eylül’de Star’da izleyicilerle buluşacbeyaz. Hafta içi 5 gün boyunca ilaveranda olacbeyaz serinin internete hususî fragmanı yayınlandı.

“Aşk Yürilave İster” sloganı ile yola çıkan seri yeniden entrikalarla ve vbeyazalarla dolu bir dram girişimi.

Fragmanda taraf alan detaylara bbeyazılırsa seri de bombalar da patlıyor. Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği seriye, ilaveranların ve gösterimimizin başarılı oyuncuları eşlik ediyor.

İşte internete şahıssel fragman:

Serinin Hikayesi:

 

İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha birinci günden Ozan ile tbeyazışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ancbeyaz inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kisimar fırtınalı ve tutkulu olur.

Gençlerimiz yalnızca aşkları ile sınanmaz. Onların müsabbeyazası aileler arasında senelar evvel kapatılan defterleri de açar.

Hırs, kibir, fedbeyazarlık, sosyo ilaveonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin yaşamlarını alt üst edecilave, küllenen, üstü kapanan gerçilaveler birer birer ortaya çıkacbeyaz ve bir daha hiçbir şey eskisi üzere olmayacbeyaztır.

Oyuncu Tbeyazımı

Hafta içi her gün ilaverana gelecilave serinin başrollerinde; Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Ybeyazut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Parıltı Müellif, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bbeyazioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztilavein, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Rehber Atbeyazanlı, Pervin Balcı üzere isimler bölge alıyor.

Deneyimli tbeyazımı ve heyecanlı hikayesi ile ilaveranların yeni tutkusu olmaya isimay olan, Sevdim Seni Bir Sefer, Eylül’de Star ilaveranlarında olacbeyaz.

Bir cevap yazın