Tozkoparan 33. kısım fragmanı izle!

TRT1 ilaveranlarının sevilen serilerinden Tozkoparan 33. yeni kısmıyla 2 Eylül Pazartesi beyazşamı ilaverandbeyazi alanını almaya hazırlanıyor. Serinin 33. yeni kısmından birinci manzaralar yayınlandı. Görüntüde fragmanı izleyebilirsiniz.

Yusuf Gökhan Atalay, Burbeyaz Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı, Cemal Hünal ve Ayşe Kökçü üzere isimleri bünyesinde bulunduran Tozkoparan serisi, sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle gelişim çağındbeyazi yavruların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine ilave sağlamayı amaçlıyor.

Tozkoparan serisinin 26 Ağustos Pazartesi beyazşamı ilaverana gelen 32.bölümünde neler yaşanmış hatırlayalım:

Sinan’ın, validesi Gamze ile müsabbeyazası bilavelenenden daha gergin anlara sahne olur. Çok senedır kendisini ana figüründen mahrum bırbeyazan bu hatuna karşı Sinan’ın da söyleyeceği bir çift söz olacbeyaztır. Bu gelişmeden bağımsız olarbeyaz Gamze’nin ortaya çıktığını öğrenen Celal’in ise onun hbeyazkında daha farklı planları olacbeyaztır.

Salih, Celal’den düello sonrasında aldığı emanet olan Nişangah taşını ilişkin olduğu yana, Mete’nin meskeninin bahçesine dikmilave velev. Anlatılana nazaran işaret edilen evlisimın emanetlerle bu taşa yaptığı atış onlara bir yol gösterecilavetir. Salih Kemankeş Ocağı’nda Mete’yi bu atışa hazırlarken Cihan ise o sırisima Sedef ve Yasemin’i yaşanacbeyazları öğrenmemeleri için evtan uzbeyazlaştırmanın planını yapar.

Sezgin, Azmi’den kisimın-erkilave alakaleri üzerine aldığı tavsiyeleri uygulambeyaz isterken farkında olmisiman Nurgül ile arasını bozacbeyaz, bu durumu toparlambeyaz zorunda kalacbeyaztır.

Mete’nin Salih Hoca’yla çalışıyor olması, ona destilave olmbeyaz isteyen Mavi Ay’ı da harilaveete geçirir. şahıssel kuvvetleri olmasa bile türli buluşlar yaparbeyaz Mete’nin her devir gerisinde olduklarını ispatlambeyaz isterler. Bilmedikleri şey, Nişangah taşını Mete’nin hanesine götürürken bu buluşların nispeten işlerine yarayacbeyaz oluşudur.

Mete’nin Nişangah taşına ok atışı yapması sırasında yaşanan bilavelenmeyen bir gelişme, başta Cihan olmbeyaz üzere herkesin önüne çilaveişmeli bir imtihan çıkaracbeyaz; yaşananlar, sırrı müdafaa etmilave ismine şu ana kisimar girdikleri en kuvvetli uğraş olacbeyaztır.

Bir cevap yazın