Warner Bros, Matrix 4’ü Çekecek Hem de Aynı Oyuncularla – Matrix 4 izle

Yerkürenin en büyük sinema imalat ve televizyon yayın şirketlerinden Warner Bros, bir periyoda damgasını vuran vuran bilim kurgu sineması Matrix’in hayranlarına müjdeli haberi vererek sinemanın dördüncüsünün çekileceğini duyurdu.

Yerkürenin en büyük sinema imalat ve televizyon yayın şirketlerinden Warner Bros, bir periyoda damgasını vuran vuran bilim kurgu sineması Matrix’in dördüncüsünün çekileceğini açıkladı. Matrix 4’te başrollerde yeniden Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss olacak.

Keanu Reeves “Neo”, Carrie-Anne Moss da “Trinity” karakterlerini canlandıracak. Warner Bros ve Village Roadshow Pictures iştirakinde çekilecek olan sinemanın direktörü ve senaryo muharriri, yepyeni üçlemenin direktörlerinden Lana Wachowski olacak.

VİZYON TARİHİ AŞIKÂR DEĞİL

Matrix 4’ün direkt bir devam sineması olup olmadığı ise açıklanmadı. Warner Bros yalnızca sinemanın “Matrix yerküresinde geçeceğini” duyurmakla yetindi. Matrix 4’ün ne devir çekileceği ve vizyona gireceği ise şimdi bilinmiyor.

YEKUN GİŞE HASILATI 1 MİLYAR 600 MİLYON DOLAR

“Bir yaşanan gerçek vardır, bir de yaşananın ötesinde olan gerçeklik” kavramı etrafında şekillenen Matrix serisinin birinci sineması 20 yıl evvel çekilmişti. ABD’de bu ay sinemanın kişisel gösterimlerle yine vizyona girmesi planlanıyor. Matrix serisinin üçüncüsü olan “The Matrix Revolutions”, 2003 yılında yerkürede birebir saatte gösterime giren birinci sinema olmuştu. 3 sinema yerkürede yekun 1 milyar 600 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti “Matrix Revolutions” sinemasının ahir beşerle makine arasındaki savaş hassas bir tahlille son bulmuştu.

Menşe: TheGeyik

Bir cevap yazın