Yaralı Kuşlar Yeni Bölüm izle – Yaralı Kuşlar yeni bölüm ne zaman

Yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma uğraşını bahis alan Yaralı Kuşlar, serinin 3-7 Haziran tarihleri boyunca ekranlarda olmayacak. Bayram nedeniyle ekran macerasına ara veren Yaralı Kuşlar, 10 Haziran Pazartesi günü kaldığı noktadan devam edecek.

SON KISIMDA YAŞANANLAR

Hülya’nın merdivenlerden düşmesiyle konaktakiler epey panikler. Melis ablasının düşmesiyle şoka girer. Meryem, kararını verir ve Levent’le konuşmaya masraf. Meryem, odasına bırakılan paraları alır ve Levent’e bırakarak haksızlığa uğradığını anlatır. Ayşe, Meryem’e destek olur ve yanında olduğunu hissettirir. Tekin, Meryem ve Levent’in arasını açmaya kararlıdır. Durmuş, parasını kumarda harcamaya devam eder. Doğan ise Durmuş’un neler çevirdiğini anlamaya çalışır. Hülya, apar topar alındığı ameliyat sonrası hafıza kaybı tehlikesi vardır.

Durmuş, Meryem’i meskende gördükçe yakasına yapışır ve çalışması için diretir. Genç kız kabus dolu günlere geri döner. Konaktaki çabucak derhal herkes hastanededir ve Ömer bu yokluğu fırsat bilerek konaktan kaçmaya çalışır. Levent, Meryem’le tekrar yüzleşmek velev. Konuşmak için Meryem’in yanına giden genç adam Meryem’e inanmaz ve başında bin bir türlü soru işaretleri vardır. Tekin ise Meryem ve Levent’i izlemeye devam eder

 

Bir cevap yazın