Zalim İstanbul yeni bölüm izle – Zalim İstanbul fragman izle

Zalim İstanbul 22 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 4. kısmın 2. fragmanı yayında! Ceren ve Cemre arasındaki gerginlik büyüyor!
Cemre kendisini sahneye çıkaran kişinin Cenk olduğunu öğrenince sonlanır ve buna reaksiyon gösterir. Cenk ise bu durum sonucunda daha da hırslanır. Ceren ise Cemre’ye tepkilidir. Aralarındaki gerginlik gitgide artar. Tüm bunlar yaşanırken Civan, Damla’nın eski erkek arkadaşının pederinin kurduğu tuzağa düşer ve bunun sonucunda mahpusa girer. Seher, dağılmış ailesini toplamakla uğraşırken Agah, kirlenen soyadını temizlemeye çalışır.

YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Cemre, önünde Cenk’i görünce neye uğradığını şaşırır. Küstahça hareketine karşılık Cenk, hiç beklemediği bir karşılık alır. Agah suçlamayı reddeden Civan’ı kurtarmak için tüm avukat ordusunu seferber eder. Karaçay’ın yakasında yine Seher’in elleri vardır. Bu kargaşadan fırsat bulan Şeniz ise, Seher ve ailesini kapıya koyarken, Nedim’i elleriyle zehirlemeye devam eder. Ellerinde bavulları bir sefer daha sokakta kalan Yılmaz ailesi ummadıkları birinden destek görürler. Ceren yaptığı gebelik testinin olumlu sonucuyla keyiflenirken Seher, Civan’ın tutuklanmasıyla tüm gücünü yitirir. Şeniz ve Agah’ın hararetli tartışmasını bölen Nedim ve ağzından dökülenler Agah’ı buruk bir mutluluğa sürüklerken, Şeniz için sarsıcı olur. Agah, Cenk’i Cemre konusunda uyardığında aldığı karşılık önünde yıkılırken, Cemre telefonunun ekranındaki can alıcı imajları Agah’a izletir. Şeniz, bir şok daha yaşayacaktır.

Bir cevap yazın